Atribuită
Cumpărare directă
1 31209 AMIANO DETERGENT GEAMURI 10L buc 1,00 X 32,84 RON fara TVA / buc 2 12480 COS GUNOI PEDALA 18L buc 1,00 X 33,68 RON fara TVA / buc 3 90022364 DISPENSER SAPUN LICHID MEDIUM 800ml buc 1,00 X 0,01 RON fara TVA / buc 4 90012846 DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 5L buc 2,00 X 199,02 RON fara TVA / buc 5 90012952 DR.STEPHAN DECLORNET
- Număr anunț
- DA26657077
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA PIELESTI (CUI 17350663)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.379,02 RON
- Valoare atribuită
- 1.379,02 RON
- Data publicării
- 23.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.