Atribuită Cumpărare directă

Cantar medical metrologizabil .Sarcina maxima:220kg .Sarcina minima 10 kg. Diviziune 100 gr. Dimensiuni masurare taliometru: de la 60 cm la 210 cm . BULETINUL METROLOGIC NU ESTE INCLUS IN PRET

Număr anunț
DA26641761
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Boli Infectioase "Sf. Cuv. Parascheva" Galati (CUI 3347072)
Furnizor / câștigător
ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI 14900860)
Cod CPV
42923200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.773,11 RON
Valoare atribuită
1.773,11 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.773,11 RON

din 1.773,11 RON estimat