Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta pentru proiectul ”Achizitia de echipamente de tipul tabletelor scolare si a altor echipamente/dispozitive electronice în comuna Sânmartin”, Axa prioritară 2, prioritatea de investiții 2c, finantat prin Programul Operațional Competitivitate finantat din Fondul European pentru Dezvoltare Regională (FEDR). Operatorul economic va depune formular de oferta, detaliere financiara de pret pe ore si persoane implicate si certificat constatator din care sa reiasa codul CAEN autorizat in domeniul contractului. Oferta se va depune in original la sediul Comunei Sânmartin sau se va transmite prin email la adresa primaria.sanmartin@cjbihor.ro.

Număr anunț
DA26644696
Autoritate contractantă
Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
Furnizor / câștigător
BIROUL DE CONSULTANŢĂ AXIS SRL (CUI 26171195)
Cod CPV
79421000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.000 RON
Valoare atribuită
37.000 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.000 RON

din 37.000 RON estimat