Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1.PISTOL PICA-X PT.SILICON MANER RAMFORSAT DIN ALUM. #7501206683507 buc 1 36.0504 2.SILICON FIRE PLACE BISON 530GR#8710439176154 #8710439072012 buc 1 25.1261 3.CUTTER CU SET 10 LAME 60C #3838909107042 buc 1 9.1597 4.BURLAN PT.CAZAN DIN OTEL FI 160-500MM #2000000269467 #9990000015382 buc 1 47.8151 5.BURLAN PT.CAZAN DI OTEL FI 160-1000 CUTIE #2000000304366 #9990000015375 buc 1 92.3529
- Număr anunț
- DA26655120
- Autoritate contractantă
- COMUNA ACATARI (CUI 4323578)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210,50 RON
- Valoare atribuită
- 210,50 RON
- Data publicării
- 23.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.