Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de zugravit si reparatii int./ext., instalatii termice si sanitare

Număr anunț
DA26616162
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BRAILA (CUI 5848584)
Furnizor / câștigător
SCOPELCON SRL (CUI 27368692)
Cod CPV
45000000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.654,24 RON
Valoare atribuită
5.654,24 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.654,24 RON

din 5.654,24 RON estimat