Atribuită Cumpărare directă

Ingrediente: concentrat de tomate, sare iodata(2%). Substanta uscata solubila: minim 28%. Ambalata in borcan de capacitate de 720ml,greutate neta 720g si dispuse cate 6 borc/bax. Produsele vor fi insotite la livrare de declaratie de conformitate . Termenul de valabilitate al produselor va fi de min. 12 luni de la data receptiei. Comanda va fi transmisa si prin fax/e-mail.

Număr anunț
DA26631642
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
CONTEC FOODS SRL (CUI 14041515)
Cod CPV
15331425-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
776,94 RON
Valoare atribuită
776,94 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

776,94 RON

din 776,94 RON estimat