Atribuită
Cumpărare directă
200g aro unt semigras-25 buc 500g delma sandvis-36 buc 125g delicios 7+1-35 bax 5kg mc smantana 2 buc 1x30 oua m -7 cofraj 1000g vio br vaci-2 buc 5kg raraul br vaci2 140g hoch br top fel-100 buc 1kg akadia cream-35buc 2500g mc fasole verde taiata-4 buc 2500g mc mazare fina-4 buc mc sunca piept pui-13.845kg caroli salam sand-3.790kg aro salam sand 4.421kg 1kg aro parizer-15 buc 10kg pulpe pui spate-2 bax ficat pui-14.885kg lamai-7.685kg ceapa-46 kg 1705g hame ton matunt-5 buc 4250g aro bulion -4 buc 2.5kg mas neg-2buc 30g bucegi pate porc-20 tiple 1kg aro zahar-5 bax 5kg bns taitei casa-26 buc 5kg fineti crema cacao-2 buc 5kg arovit gem capsuni/caise-8 1kg aro orez bob rotund-5 bax 2kg delikat legume-1 1kg aro fasole-5 bax 2kg fasole alba-12 250g viva cereale cacao-60 buc 3kg fulgi porumb-2 100g aro piper-1 1kg salrom sare gema-3bax 250g mc usturoi gran-4 1kg pambc malai-5 bax 1000g aristoct lapte praf-45 buc 50g aro croiss cacao-10 bax 40g aro nap cacao-15 belin ceai capsuni-10 1kg mc cacao neagra pudra-1 45g pufuleti simpli 25b-12 tiple 80g bisc krem cacao 6b-84 tiple 32g croco bisc crema-50 tiple 32g fl minipraj cacao-20 tiple 40g pion nugat nuca-30 tiple
- Număr anunț
- DA26581324
- Autoritate contractantă
- PREVENTORIUL T.B.C.COPII DELENI (CUI 4701266)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15890000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.100,03 RON
- Valoare atribuită
- 8.100,03 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.