Atribuită
Cumpărare directă
Produsele furnizate, respectiv lampa tip exit cuprinde atat furnizarea produsului cat si montajul acestuia in locatia indicata de reprezentantii autoritatii contractante conform normelor in vigoare. Pretul include toate cheltuielile legate de material, manopera(montaj) , utilaj , transport, recapitulatie.
- Număr anunț
- DA26656823
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic Risnov (CUI 29413145)
- Furnizor / câștigător
- Otelea Dumitru Cristinel Inteprindere Individuala (CUI 19608719)
- Cod CPV
- 31521000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.600 RON
- Valoare atribuită
- 3.600 RON
- Data publicării
- 23.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.