Atribuită
Cumpărare directă
0110-PACHET CHEI TUBULARE 4427 13 1 BUC 1 - 30.3224 4427 14 1 BUC 1 - 30.3224 4427 17 1 BUC 1 - 34.6541 4427 21 1 BUC 1 - 30.6196 4426 8 1 BUC 1 - 16.499 4426 15 1 BUC 1 - 16.499 4425 13 BUC 1 - 10.9993 4571 34 30 BUC 1 - 76.8379 4571 12 13 BUC 1 - 24.1984 4571 12 14 BUC 1 - 24.827 4571 12 17 BUC 1 - 32.1307 4571 12 19 BUC 1 - 33.482
- Număr anunț
- DA26587368
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01714 (CUI 4317975)
- Furnizor / câștigător
- FOERCH SRL (CUI 22816329)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 361,39 RON
- Valoare atribuită
- 361,39 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.