Atribuită
Cumpărare directă
Servicii proiectare, actualizare documentatii proiecte, intocmire caiete de sarcini la proiectele respective ce includ: Actualizarea documentatiei conform legislatiei actuale in domeniu: - Actualizarea devizului general pentru stabilirea valorii actuale a investitiei - Actalizarea pieselor desenate in conformitate cu legislatia si devizul general Intocmirea caietului de sarcini complet, dupa actualizare; Prezentarea si sustinerea documentatiei complete in CTE-ul Ministerului Educatiei si Cercetarii, in vederea aprobarii indicatorilor tehnico-economici. * Societatea nu este platitoare de TVA
- Număr anunț
- DA26586827
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
- Furnizor / câștigător
- CARTEA CONSTRUCŢIILOR S.R.L. (CUI 42210040)
- Cod CPV
- 79415200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 134.000 RON
- Valoare atribuită
- 134.000 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.