Atribuită
Cumpărare directă
Bagheta din plastic pentru indosariat documente 11 mm - culori alb, rosu, negru, albastru, verde (1 cutie=30 buc) Bagheta din plastic pentru indosariat documente 6 mm - culori alb, rosu, negru (1 cutie=50 buc) Bagheta din plastic pentru indosariat documente 4 mm - culori alb, rosu, negru (1 cutie=50 buc)
- Număr anunț
- DA26587024
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 209,73 RON
- Valoare atribuită
- 209,73 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.