Atribuită
Cumpărare directă
Advantan milk 5tub/163.12 Baneocin ung 10tub/238.53 Baneocin pudra 5tub/119.27 Amoxi+ac.clav 1000mg 70cp/66.15 Amoxicilin a500mg 100cp/59.63 Ciprolen 500mg 100cp/134.86 Cicaderm ung 20tub/422.02 Cicatrol 10tub/201.83 Fucidin ung 10tub/165.14 Travogen cr 5tub/84.95 Triderm cr 2tub/20.18
- Număr anunț
- DA26587651
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
- Furnizor / câștigător
- RIANA-FARM SRL (CUI 2802337)
- Cod CPV
- 33630000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.675,68 RON
- Valoare atribuită
- 1.675,68 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.