Atribuită Cumpărare directă

Gel dezinfectant MEDITOL ICF - 5 litri - Efect bactericid si virucid. Produsul MEDITOL ICF se foloseste la dezinfectarea igienica si chirurgicala a mainilor, prin frecare. Timpul de actiune se instaleaza in maxim 90 de secunde de la aplicare. Produs sub forma de gel, nu lasa mainile lipicioase dupa absorbtie, nu necesita clatire.. Dezinfectant pentru maini cu efect complet virucid ce contine vitamine, substante hidratante/emoliente anti-imbatranire a pielii. Produs testat dermatologic.. Testat in conformitate cu standardele europene. Domeniul: medical (medicina dentara, spitale, alte unitati sanitare), colectivitati (unitati invatamant, azile, sali fitness, magazine, etc.), institutii, industria farmaceutica, restaurante, hoteluri, transporturi, inclusiv cel aerian. Efect bactericid si virucid. Importiva virusilor gripali, coronavirus. Aviz nr 2179BIO/01/05.14 Ambalare : Canistra 5 litri

Număr anunț
DA26580587
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL JUDETEAN ARGES (CUI 37472258)
Furnizor / câștigător
GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI 26486690)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.245 RON
Valoare atribuită
1.245 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.245 RON

din 1.245 RON estimat