Atribuită Cumpărare directă

PACHET DIVERSE ALIMENTE SI FRUCTE NUMAR DE REFERINTA: PACHET DIVERDE ALIMENTE SI FRUCTE PRET DE CATALOG: 1.167,10 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 15000000-8 Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2) DESCRIERE: CEREALE NESTLE ,BANANE,LAMAI,PRAJITURA BARNI,BISCUITI PIKNIC,OUA,CEAI PLIC,NAPOLITANE JOE,PERE,LEGUME CONGELATE,PASTE FAINOASE, mai putin

Număr anunț
DA26611021
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT MICUL PRINT (CUI 29347866)
Furnizor / câștigător
LUIGI SRL (CUI 2517969)
Cod CPV
15000000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.167,10 RON
Valoare atribuită
1.167,10 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.167,10 RON

din 1.167,10 RON estimat