Atribuită Cumpărare directă

Pachet accesorii de laborator conform o-137804 si o-137011A, compus din: 1. 051.26.008 -> Dopuri ISOLAB din silicon, diametru efectiv 30.7 mm, cu flansa care poate fi intoarsa peste gatul tuburilor sau al baloanelor, autoclavabile. Domeniu temperatura de la -60 °C la +170 °C. 10 buc / pachet -> 1 pachet -> 47.88 RON fara TVA 2. 051.26.004 -> Dopuri ISOLAB din silicon, diametru efectiv 14.9 mm, cu flansa care poate fi intoarsa peste gatul tuburilor sau al baloanelor, autoclavabile. Domeniu temperatura de la -60 °C la +170 °C. 10 buc / pachet -> 1 pachet -> 13.39 RON fara TVA 3. N360.1 -> Rola hartie Roth Tritest cu scala de culoare pentru pH, pH 1 - 14, 5 m * 7 mm -> Pret unitar 62.99 RON fara TVA -> 3 bucati -> Pret: 188.96 RON fara TVA. TOTAL: 250.23 RON fara TVA

Număr anunț
DA26588400
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250,23 RON
Valoare atribuită
250,23 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

250,23 RON

din 250,23 RON estimat