Atribuită
Cumpărare directă
LUCRARI CONSTRUCTII SI INSTALATII AFERENTE PENTRU O SUPRAFATA DE PANA LA 30 MP, ZIDARII, FINISAJE INTERIOARE SI EXTERIOARE, INSTALATII SANITARE SI ELECTRICE INCLUSIV ECHIPARI, PLACAJE INTERIOARE, INVELITOARE. SE VOR REALIZA RACORDURI DE CANALIZARE SAU, IN LIPSA ACESTORA, SE VA EXECUTA INSTALATIA DE SCURGERE SI CAMIN, BAZIN VIDANJABIL AFERENT. SE VA INTOCMI DEVIZ DE LUCRARI
- Număr anunț
- DA26599787
- Autoritate contractantă
- COMUNA SOMOVA (CUI 4508649)
- Furnizor / câștigător
- SAM ELAN PASTROI SRL (CUI 37257802)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 97.964,17 RON
- Valoare atribuită
- 97.964,17 RON
- Data publicării
- 16.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.