Atribuită
Cumpărare directă
1. Bile bovine dried unfractionated B3883-25G Buc 1 2. Pancreatin, Activity equivalent to 8X*U. S.P. Spec. P7545-25G Buc 1 3. Hemoglobin bovine H2625-25G Buc 1 4. Trichloroacetic acid acs reagent T6399-100G Buc 1 5. Taurodeoxycholic sodium T0875-1G Buc 1 6. Glyceryltributyrate T8626-25ML Buc 1 7. Bile acid assay kit, sufficient for 100 fluorometric tests MAK309-1KT Buc 1 8. Pepsin 1:60000 P7012-250MG Buc 1 9. Na-P-Tosyl-Arginine Methyl*Ester Hydro Chloride T4626-5G Buc 1 10. Alpha-Amylase from human saliva, Type XIII-a A1031-1KU Buc 1 11. Rabbit Gastric Extract RGE15-100MG Buc 2 12. Albumin Bovine A7030-10G Buc 1
- Număr anunț
- DA26581726
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000 (CUI 9113623)
- Furnizor / câștigător
- REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.088,25 RON
- Valoare atribuită
- 6.088,25 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.