Atribuită
Cumpărare directă
FOLIE ALUMINIU 30CM 1.1KG 1 CIOCAN PENTRU CARNE 1 LAVETE BUMBAC 40 * 40 CM 100 REZERVA MOP ROTUND 5 SET BUCATARIE(SORT+MANUSA+SUPORT) 1 STERGATOR DE GEAMURI METALIC 1 AH PIX ULTRA SMOOTH 558V*0.7MM 36 MAPA GROASA COLOR CU CAPSA 48 SANO BLUE 150 G 12 SANO BM GREEN 150G 12 SANO BM PURPLE 200g 2 SANO CLEAR 4 L 1 SANO G SUCHI MICROFIBER PROFESSIONAL*4 3 SANO PAPER SOFT TOILET 3 STRAT 8 ROLE 14 SANO PROSOP STRONG 150 3 STR 6 SANO PROSOP STRONG 250 3 STR 6 SANO SACI 120L 10/S ALBASTRI 6 SANO SACI 120L 10/S ALBASTRI 1 SANO SACI 120L 10/S VERZI 3 SANO SACI 60L 15/S ALBASTRI 3 SANO SACI 60L 15/S ALBASTRI 1 SANO SACI 60L 15/S ROSII 4 SANO SPARK LAMAIE DET.VASE 1L 2 SANO SPARK LAVANDA DET.VASE 1L 2
- Număr anunț
- DA26580557
- Autoritate contractantă
- COMUNA COSTULENI (CUI 4540631)
- Furnizor / câștigător
- ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.005,18 RON
- Valoare atribuită
- 1.005,18 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.