Atribuită Cumpărare directă

cataloage

Număr anunț
DA26581645
Autoritate contractantă
Scoala Gimn Vintila Bratianu (CUI 29513292)
Furnizor / câștigător
SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI 32301125)
Cod CPV
22461000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
928,74 RON
Valoare atribuită
928,74 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

928,74 RON

din 928,74 RON estimat