Atribuită
Cumpărare directă
1 Rezerve mopuri bumbac 250 gr MOP250 BUC 5.00 3.31 0.00 16.55 2 Servetele Soft & Strong 3 straturi 90 bucati/cutie Zewa 24602 SET 10.00 8.95 0.00 89.50 3 Rezerva odorizant Freshmatic frezie & iasomie 250 ml Air Wick REZAWFIW BUC 4.00 11.00 0.00 44.00 4 Odorizant wc Color Aktiv bile 50 g Eucalyptus Bref 89432 BUC 5.00 4.52 0.00 22.60 5 Hartie igienica Deluxe Delicate Care, 3 straturi, 8 role/set Zewa 17999 SET 3.00 12.62 0.00 37.86 6 Saci menajeri HDPE 35 litri, 50 buc/rola, 60 x 50 cm, negru WNS-0516 ROL 5.00 2.85 0.00 14.25 7 Detergent vase Spark lamaie 500 ml Sano 25936 BUC 2.00 5.34 0.00 10.68 8 Burete vase canelat Sweet Home SH-2756P BUC 5.00 0.40 0.00 2.00 9 Lavete universale 5 buc/set Sweet Home PS-0783 SET 2.00 2.03 0.00 4.06 10 Dezinfectant 750 ml Domestos pin 1324COMP BUC 1.00 7.14 0.00 7.14
- Număr anunț
- DA26588137
- Autoritate contractantă
- Comuna Bucovat (Primaria Bucovat) (CUI 23070129)
- Furnizor / câștigător
- B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 248,64 RON
- Valoare atribuită
- 248,64 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.