Atribuită
Cumpărare directă
Produse de panificatie pentru elevii din invatamantul primar si gimnazial de stat si privat , precum si pentru copiii prescolari din gradinitele de stat si privat , precum si pentru copiii prescolari din gradinitele de stat si private cu program normal de 4 ore, din Sangeorz-Bai, pentru anii 2020,2021 Produs : Corn sau baton ambalat 80g si covrigi simpli sau biscuiti uscati
- Număr anunț
- DA26602659
- Autoritate contractantă
- ORASUL SINGEORZ-BAI (CUI 4347321)
- Furnizor / câștigător
- ANEPAN MAGLIA SRL (CUI 33652930)
- Cod CPV
- 15811000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 128.991,20 RON
- Valoare atribuită
- 128.991,20 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.