Atribuită
Cumpărare directă
Publicare articol in cadrul unei campanii de promovare/ popularizare informatii Desktop http://www.ziuaconstanta.ro/ si Mobile http://m.ziuaconstanta.ro/ Materialul va fi promovat in partea de maxima vizibiliate, in deschiderea site-ului + transmitere alerta - 2 ARTICOLE; Publicare BANNER LEADERBOARD, dimensiuni: 728px pe 90px, DESKTOP http://www.ziuaconstanta.ro/, pozitionare: homepage, conform imaginilor puse la dispozitie de beneficiar, - 29 ZILE; Publicare BANNER MEDIUM RECTANGLE, dimensiuni: 300px pe 250px, MOBILE http://m.ziuaconstanta.ro/, Pozitionare: homepage, conform imaginilor puse la dispozitie de beneficiar, - 29 ZILE. CONFORM CONTRACT
- Număr anunț
- DA26589411
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
- Furnizor / câștigător
- ZIUA TOMIS SRL (CUI 18395493)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.030 RON
- Valoare atribuită
- 3.030 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.