Atribuită
Cumpărare directă
- Tip display: IPS capacitiv touchscreen, 16 M colors, minim 10 inch diagonala display, minim 200ppi densitate; - Carcasă spate din metal; - Procesor: minim octa-core (4x2 nuclee); - Memorie ram: minim 3 GB, memorie internă minim 32 GB; - Cameră video principală spate minim 8MP; - Cameră secundară față minim 5 MP; - Sunet: minim 2 boxe; - Conectivitate wireless: minim WiFi 802.11 a/b/g/n/ac 2.4GHz & 5GHz Dual-band; - Conectivitate Bluetooth: minim Bluetooth 4.2; - Mufă încărcare: minim USB-C 2.0; - Personalizare cu textul Secretariatul General al Guvernului- Departamentul pentru Românii de Pretutindeni, pe capac, partea exterioară.
- Număr anunț
- DA26581604
- Autoritate contractantă
- SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
- Furnizor / câștigător
- PRO ASSURANCE SRL (CUI 14757507)
- Cod CPV
- 18530000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 93.000 RON
- Valoare atribuită
- 93.000 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.