Atribuită Cumpărare directă

1. ROLA HARTIE OPTIMA 60 M 2. SACI MENAJ 35L 3. SACI MENAJ 60L 4. DOMESTOS 5. LAVETE UNIVERSALE 6. SAPUN LICHID 5L 7. ODORIZANT MISAVAN 8. REZERVA ODORIZANT AIRWICK 9. PROSOP HARTIE ZZ 10. MR. PROPER 11. PRONTO PODELE 12. SOLUTIE GEAM CLIN 13. DEZINFECTANT IGIENOL

Număr anunț
DA26580370
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Furnizor / câștigător
MURARIU SIMONA SRL (CUI 25463965)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
676,52 RON
Valoare atribuită
676,52 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

676,52 RON

din 676,52 RON estimat