Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1 VANISH WHITE LICHID 1L TITAN #5949031303573 #5900627027136 #5949031309032 buc 2 15.5462 2 NUFAR SCOS PETE 500ML-56880 #5946035070234 buc 1 9.1597 3 SILAN MEDITERANEAN 1850ML #9000101090536 buc 1 13.0252 4 DETERGENT ARIEL 4KG #5413149644083 #5413149260306 buc 1 43.6134 5 DETERGENT ARIEL 4KG #5413149644083 #5413149260306 buc 1 43.6134 6 SET UMERASE PLASTICE (6BUC-SET) #6421937060037 #0845944002051 #6421937060044 buc 13 6.6387 7 CIF CREMA CURATAT 500ML ORIGINAL#2000000101804#5996037000739 #8717163583531 #8711600992450 buc 3 6.6387 8 DOMESTOS PINE FRESH 750 ML#2000000102375/5996037079797 #8717163083338 #5000186481018 #8710522483190 buc 4 9.1597 9 EFEKT SAPUN LICHID ECONOMIC 5L ALB #9400777012854 buc 1 21.4286 10 SAVO MULTI CLEANER DESINFEXTANAT 4L #7290014004825 #7290014006928 buc 2 25.1261 11 MANUS LATEX 100BUC-50PER.-PACHET FARA PRAF DE TALC. #9002588490526 #9002588490533 #9002588490519 buc 1 33.5294 12 SWEET SACI MENAJ 35L/15MISAVAN #5903936010530 #6422768013650 buc 2 2.9412 13 SWEET SACI MENAJ 60L/10MISAVAN #5903936010547 #6422768013667 buc 2 3.2773 14 SWEET SACI MENAJ 120/10MISAVAN #0590393601972 #5903936001972 #6422768013681 #5903936014262 buc 2 5.7983 15 BREF POWER AKTIV BREEZE DUO2X50GR #9000100656863 #9000100656832 #9000100656801 #9000101028652 buc 2 10.8403 16 HARTIE IG.NATUR SOFFY 40M-24BUC #2000000421469 buc 2 19.7479 17 PROSOP VERDE VV 250-1STRAT #2000000267715 buc 4 4
- Număr anunț
- DA26610191
- Autoritate contractantă
- ANSAMBLUL ARTISTIC PROFESIONIST"MURESUL (CUI 4322815)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 901,26 RON
- Valoare atribuită
- 901,26 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.