Atribuită
Cumpărare directă
HP L0S58AE (953) cartus cerneala negru original pt OfficeJet Pro 8210/8218/8710/8715/8720/8725 - 1.000 pag.,CE413A-c 305A cartus toner magenta compatibil HP pt LaserJet Pro Color M351/M375/M451/M475-2.600 pag, CE412A-c (305A) cartus toner yellow compatibil HP pt LaserJet Pro Color M351/M375/M451/M475-2600 pag,CE411A-c (305A) cartus toner cyan compatibil HP pt LaserJet Pro Color M351/M375/M451/M475- 2.600 pag
- Număr anunț
- DA26618703
- Autoritate contractantă
- ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
- Cod CPV
- 30192113-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 684 RON
- Valoare atribuită
- 684 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.