Atribuită Cumpărare directă

MUFA PE Q32 -3/4 FI 2*4.62RON MUFA RAPIDA AL 32-1'' FI 1*20.17RON NIPLU ZN 1'' 3/4 1*3.78RON MUFA PE Q3232 2*6.30RON TEU ZN 1 1/4-3/4 1*8.82RON NIPLU 1 1/4 1*4.62RON MUFA PE Q40*1 1/4 FI 1*6.73RON MUFA PE Q32*1'' FI 1*4.20RON NIPLU 1 1/4*1'' 1*7.56ON GARNITURA OLANDEZ 2'' 4*2.10RON GARNITURI OLANDEZ 1'' 8*0.17RON GARNITURI 1'' 4*2.10RON GARNITURI 1''*1/4 4*1.68RON GARNITURA 1'' GARNITURA 3/4 MUFA PE Q110-4'' FE 1*56.31RON

Număr anunț
DA26599105
Autoritate contractantă
VITAL S.A. BAIA MARE (CUI 9710087)
Furnizor / câștigător
KARYLUCA INSTAL SRL (CUI 27826188)
Cod CPV
44167300-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
185,29 RON
Valoare atribuită
185,29 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

185,29 RON

din 185,29 RON estimat