Atribuită
Cumpărare directă
Rola hartie termica tip Etichete SANIBEL -SERA otoemisiuni acustice Varfuri testare verzi 3 mm SERA OTOEMISIUNI Varfuri testare rosu 3-5 mm SERA OTOEMISIUNI Varf sonda testare echipament SERA OTOEMISIUNI TEOAE Ata dentara pentru curatare sonda SERA OTOEMISIUNI TEOAE 100 buc Ata dentara pentru curatare sonda SERA OTOEMISIUNI TEOAE 30 buc
- Număr anunț
- DA26586388
- Autoritate contractantă
- Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
- Furnizor / câștigător
- SONOROM SRL (CUI 9164147)
- Cod CPV
- 22993200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.664 RON
- Valoare atribuită
- 1.664 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.