Atribuită
Cumpărare directă
Blitz Nikon Speedlight SB-700 Blit i-TTL | 28 la ISO 100, 39 la ISO 200 | 2.5 sec (acumulatori Ni-MH) | 160 (baterii alcaline) | Inclinare de la - 7 la 90 grade, rotire 180 grade stanga - dreapta, unghi acoperire 24 - 120 mm | 4 acumulatori AA | 71 x 126 x 104.5 mm | 360 | Husa SS-700, suport AS-22, capac de difuzie Nikon SW-14H, filtru incandescent SZ-3TN, filtru fluorescent SZ-3FL | 2 ani GARANTIE
- Număr anunț
- DA26600053
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
- Furnizor / câștigător
- ANGELOSOFT COMPUTERS SRL (CUI 15110168)
- Cod CPV
- 38653100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.130 RON
- Valoare atribuită
- 1.130 RON
- Data publicării
- 16.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.