Atribuită
Cumpărare directă
Specificatii Tehnologie Tip: DLED Sistem de operare: Android Tip ecran: Plat Tip TV: Smart TV Audio Sistem audio: Stereo Iesire sunet (RMS): 16 W Video Diagonala: 101 cm Rezolutie: Full HD Rezolutie (pixeli): 1920 x 1080 Aspect imagine: 16:9 Distanta de vizionare: 2 m Tuner digital: DVB-C; DVB-T; DVB-T2 Player multimedia integrat: Da Timp de raspuns: 12 ms Contrast dinamic: 12000:1 Unghi de vizibilitate: 178 / 178 ° Luminozitate: 300 cd/mp Conectori HDMI: 3 USB 2.0: 2 Slot CI+: Da Component: Da Jack Casti: Da RCA: Da SCART RGB: Da Retea: LAN; Wi-Fi Caracteristici generale Eficienta energetica: Clasa A+ Putere consumata: 80 W Accesorii incluse: Telecomanda 2 Baterii Cablu de alimentare Culoare: Negru Greutate: 8.2 Kg Dimensiuni (W x H x D) cu stand: 911x 200 x 562 mm Dimensiuni (W x H x D) fara stand: 911 x 95 x 522 mm Garantie: 24 luni
- Număr anunț
- DA26588082
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL CONSTANTA (CUI 4700953)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
- Cod CPV
- 32324000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 773,10 RON
- Valoare atribuită
- 773,10 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.