Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE : 10504873 PT ECO PREMIUM PRIZA DUBLA SHUKO (18) 10 BUC 10509878 GW52237 COLIER PVC 3,6X292 INCOLOR (100) 2 SET 10500869 BANDA IZOLATOARE 0,15X19MMX20M COLORATA 4 BUC 10501437 COPEX 20 MEDIU (50M) COLAC 320N 50 M 10503626 411003 (007887) DISJ.DIF F+N 20A30MA6KAC 2 BUC 10507420 407930 (604852) DISJUNCTOR 4P/C/25A 6kA 1 BUC 11102780 SET MUFE CABLU UTP 10 BUC 11104473 SET FIXARE UTIL MUNGO MH 644-BL 10 BUC 11147413 DIETZEL CANAL CABLU 16X25MM 30 BUC 11147458 PCE STECHER ALB IESIRE LATERALA IP20 10 BUC 11147822 PULVERIZATOR 8L 1 BUC 11147480 HERMES PRIZA DUBLA CP IP44 CAPAC TRANSP 1 BUC 11139767 COLIER PVC 3.5MM X 200MM NEGRU, 100PCS 1 SET 11139770 COLIER PVC 4.7MM X 380MM NEGRU, 50 PCS 1 SET 11147415 DIETZEL CANAL CABLU 25X40MM 4 BUC 11153380 MYYM H05VV-F 3G2.5 (50M) 1 BUC 11147482 LEGRAND FISA CAUCIUC IP44 NEAGRA 5 BUC 11147461 PCE PR. INDUSTRIALA PT 5P 32A 400V IP44 1 BUC 11114208 ADAPTOR DUBLU MOES 1 BUC
- Număr anunț
- DA26612482
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL JUDETEAN ARGES (CUI 37472258)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 604,92 RON
- Valoare atribuită
- 604,92 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.