Atribuită Cumpărare directă

LEXMARK C925X74G DRUM C925/X925 MAGENTA 30K 30,000 original buc. 1 LEXMARK C925X72G DRUM C925/X925 BLK 30K 30,000 original buc. 1 DLC HP CE505X/CF280X/C-EXV40/CRG719H 6.9K 6,900 compatibil buc. 2

Număr anunț
DA26590933
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02539 (CUI 11873604)
Furnizor / câștigător
DINALUCRI SRL (CUI 14509820)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
854,12 RON
Valoare atribuită
854,12 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

854,12 RON

din 854,12 RON estimat