Atribuită Cumpărare directă

Achizitia de seif electronic antiefractie Monaco 120EL, pentru bani, pentru Primaria Comunei Budesti, judetul Valcea. Descriere produs Clasa de securitate EN- 1 în concordanta cu CSN EN 1143-1+A1:2009 Seif antiefractie, corp format din perete dublu Grosime usa: 50 mm; grosime foaie usa 10 mm Rezistenta la foc: izolatie speciala antifoc pe intreg perimetrul corpului Inchidere: electronica Ancorare: prevazut cu kit de ancorare pentru a se fixa in podea Bolturi pe 3 laturi Culoare: negru Greutate: 178 kg Dimensiuni exterioare: Î x Lx A 1200x600x500 mm Dimensiuni interioare: Î x L x A 1130x530x410 mm Garantie: 2 ani Cod produs: 304081207, f11. Produsul va fi livrat în ambalajul original, orice defecțiune şi/sau deteriorare a produsului în timpul transportului vor fi suportate de către operatorul economic.

Număr anunț
DA26590863
Autoritate contractantă
Comuna Budesti (CUI 2574085)
Furnizor / câștigător
TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
Cod CPV
44421300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.399 RON
Valoare atribuită
6.399 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.399 RON

din 6.399 RON estimat