Atribuită Cumpărare directă

Salam de vara

Număr anunț
DA26616353
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC REGELE FERDINAND I (CUI 2491494)
Furnizor / câștigător
BECONIA CARNEX S.R.L. (CUI 9902570)
Cod CPV
15131230-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
164,70 RON
Valoare atribuită
164,70 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

164,70 RON

din 164,70 RON estimat