Atribuită Cumpărare directă

LEXMARK C925X73G DRUM C925/X925 CYAN 30K 30,000 original buc. 1 DLC HP CE505X/CF280X/C-EXV40/CRG719H 6.9K 6,900 compatibil buc. 1

Număr anunț
DA26590879
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02539 (CUI 11873604)
Furnizor / câștigător
DINALUCRI SRL (CUI 14509820)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
449,74 RON
Valoare atribuită
449,74 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

449,74 RON

din 449,74 RON estimat