Atribuită
Cumpărare directă
SET FURTUNE RADIATOR FIAT DUCATO - 1 X 343.70 - SET PLACUTE FRANA SPATE FIAT DUCATO - 1 X 100.84 CAP PLANETARA LA ROATA SKODA FABIA - 2 X 67.23 CONTACT PORNIRE DACIA 1307 DIESEL - 1 X 89.92 BEC POZITIE - 20 X 1.68 APA DISTILATA - 50 X 1.68 SPRAY PORNIRE MOTOR - 1 X 14.29
- Număr anunț
- DA26591579
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma de Distributie Energie Termica Constanta (CUI 1909840)
- Furnizor / câștigător
- ALEXE COMIMPEX SRL (CUI 3255459)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 800,81 RON
- Valoare atribuită
- 800,81 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.