Atribuită
Cumpărare directă
Cartus cerneala black Epson Worforce 5620 DWF Ofertantul va prezenta o declaraţie completată de producatorul produselor prin care acesta declară că produsele sunt produse noi, nereîncărcate, remanufacturate. Ofertantul are obligaţia de a face dovada conformităţii fiecarui produs ofertat prin prezentarea Certificatului de calitate şi conformitate sau declaraţie de conformitate la care se anexează o copie a documentelor de conformitate emise de către producator. Neconformitatea calitativă a produselor livrate şi recepţionate va putea fi constatată în orice moment din interiorul termenului de garanţie. Produsele neconforme vor fi înlocuite pe cheltuiala furnizorului în termen de 48 de ore de la data reclamării. Toate consumabilele ofertate şi livrate vor avea un termen de garanţie de minim 12 luni de la data livrării. Produsele ofertate vor fi originale OEM sau echivalente, să respecte în totalitate cerinţele din manualul tehnic al echipamentului şi/sau recomandările producatorului echipamentelor şi să fie 100% compatibile cu echipamentele în care urmează să fie montate, fiind recunoscute de echipamente. Prin consumabil OEM (Original Equipment Manufacturer) se inţelege un consumabil fabricat din componente noi, pe bază de licenţe şi patente, cu acordul şi suportul producatorului de echipamente.
- Număr anunț
- DA26595341
- Autoritate contractantă
- Agentia Nationala Antidrog (CUI 28652497)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30192113-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.380 RON
- Valoare atribuită
- 13.380 RON
- Data publicării
- 16.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.