Atribuită Cumpărare directă

Calculator All in One conform anunt publicitar ADV 1174397, 21,5 inch; Intel Core I5; RAM 8 Gb DDR4; 128 Gb SSD, 1Tb HDD; mouse, tastatura,

Număr anunț
DA26591663
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Judeteana Bacau (CUI 4159026)
Furnizor / câștigător
IT CLICK & SERVICE SRL (CUI 33597275)
Cod CPV
30213000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67.480 RON
Valoare atribuită
67.480 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67.480 RON

din 67.480 RON estimat