Atribuită Cumpărare directă

Fisa de aptitudine, Bon de consum colectiv, F.A.Z. - fisa activitatii zilnice pt autovehicule, Dosar medical, Foi parcurs A4 transp. marfa

Număr anunț
DA26617914
Autoritate contractantă
ORASUL SIMERIA (CUI 4375135)
Furnizor / câștigător
EXODOS INTERMED SRL (CUI 22746088)
Cod CPV
22820000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
183,05 RON
Valoare atribuită
183,05 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

183,05 RON

din 183,05 RON estimat