Atribuită Cumpărare directă

Gel dezinfectant de maini, cu alcool 70%, 500 ml, produs biocid, avizat de catre Ministerul Sanatatii. Eficacitate: levuricida (UNE EN 13624) bactericida (UNE EN 13727: 2012+A2) bactericida (UNE EN 1500) Aviz Biocid nr. 5055BIO/01/12.24

Număr anunț
DA26613152
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
Furnizor / câștigător
GXC OFFICE S.R.L. (CUI 25462757)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.000 RON
Valoare atribuită
38.000 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.000 RON

din 38.000 RON estimat