Atribuită Cumpărare directă

Laptop Lenovo 100-15IBD , Intel i3-5005U 2.0GHz, 4 GB RAM, 1TB HDD, LAN 10/100M, DVD-RW, Display 15,6" HD LED, baterie 4 celule

Număr anunț
DA26595005
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ALBA (CUI 5823920)
Furnizor / câștigător
NETROM COMUNICATII SRL (CUI 15124198)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.700 RON
Valoare atribuită
3.700 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.700 RON

din 3.700 RON estimat