Atribuită
Cumpărare directă
NP-ST089 - SAMSUNG TONER MLT-D101S,ML2160,BK,1.5K,SQ,ECHIVALENT 2 NP-X227 - XEROX TONER 106R01371,PHASER 3600,BK,14K,RPQ,ECHIVALENT 1 #40574 - EPSON TONER C13S050582/C13S050584,M2300,M2400,MX20,BK,8K,SQ,ECHIVALENT 1 NP-HT094 - HP TONER Q2612A/FX10/CRG703,BK,2K,PQ,ECHIVALENT 2 NP-LT214 - LEXMARK TONER 60F2000|602,BK,2.5K,MX310,MX410,MX510,MX511,MX611,RPQ,ECHIVALENT 2 NP-ST089 - SAMSUNG TONER MLT-D101S,ML2160,BK,1.5K,SQ,ECHIVALENT 4 NP-X227 - XEROX TONER 106R01371,PHASER 3600,BK,14K,RPQ,ECHIVALENT 1 #40574 - EPSON TONER C13S050582/C13S050584,M2300,M2400,MX20,BK,8K,SQ,ECHIVALENT 1 NP-HT094 - HP TONER Q2612A/FX10/CRG703,BK,2K,PQ,ECHIVALENT 2
- Număr anunț
- DA26622165
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL VASLUI (CUI 7072330)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 750 RON
- Valoare atribuită
- 750 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.