Atribuită
Cumpărare directă
galeata cu roti si storcator pentru mop pronto mobila spray faras cu coada si lamela din cauciuc REZERVA MOP 280GR biclosol (cloramina) cutie cu 200 pastile SACI MENAJ 60L, LA SET de 10 buc detergent vase fairy 450ml scara otel 4 trepte (3+1) praf de curatat sano 600ml
- Număr anunț
- DA26592335
- Autoritate contractantă
- S.C. RAM TERMO VERDE S.R.L. (CUI 42886590)
- Furnizor / câștigător
- ANDREAS NICODAR SMART SRL (CUI 38105349)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 146,46 RON
- Valoare atribuită
- 146,46 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.