Atribuită
Cumpărare directă
Cartus toner HP Q2612A utilizabil pt.imprimanta HP Lasejet P1018, capacitate 3000 pag., Cartus toner 106R02773 utilizabil pt.imprimanta Xerox Phaser 3030, capacitate 1500 pag., Cartus toner HP CE285A utilizabil pt.imprimante HP LaserJet P1102, capacutate 1600 pag., Cartus compatibil HP15 utilizabil pt.imprimante HP Deskjet 920, capacitate 594 pag., Cartus compatibil HP 56 utilizabil pt.imprimante HP Deskjet 5600, capacitate 500 pag., Cartus toner HP CF217A compatibil utilizabil pt.imprimante HP LaserJet M102/HP LaserJet Pro MFP M130nw, capacitate 1600 pag., Cartus toner KYOCERA TK 170 compatibil utilizabil pt.imprimanta Kyocera Mita FS-1320D
- Număr anunț
- DA26599776
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.030,28 RON
- Valoare atribuită
- 1.030,28 RON
- Data publicării
- 16.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.