Atribuită
Cumpărare directă
CABLURI SI ELECTROZI A se avea in vedere: poz 1: cabluri pacient defibrilator CORPULS 3 : 4 fire = 1 buc si 6 fire = 1 buc poz 2: cablu pacient defibrilator PHILIPS HEART START = 1 buc poz 3: cablu pacient defibrilator LIFEPACK 6 fire = 1 buc+ poz 4: cablu EKG EDN SE 300 = 2 buc cablu EKG EDAN 600 = 2 buc cablu EKG EDAN 1201 = 2 buc poz 5: cablu TA pentru sistem triaj EDAN M3A = 5 buc poz 6: cablu monitorizare pentru monitor functii vitale tip EDAN: 5 fire = 10 buc si 3 fire = 10 buc poz 7: electrozi defibrilator CORPULS 3 - cu fir ADULT = 20 buc poz 8: electrozi defibrilator CORPULS 3 - cu fir COPII = 20 buc poz 11: electrozi autoadezivi pentru defibrilator LIFEPACK 15 = 10 buc electrozi defibrilator tip QUICK-COMBO adulti = 50 buc poz 12: electrozi defibrilator tip QUICK-COMBO copii = 10 buc
- Număr anunț
- DA26615842
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
- Furnizor / câștigător
- MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
- Cod CPV
- 44321000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.695 RON
- Valoare atribuită
- 16.695 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.