Atribuită Cumpărare directă

Organizare eveniment " Workshop Issues of cultural integration and the relationship with international students " desfasurat in cadrul Proiectului FDI “International Campus – acțiuni pentru consolidarea orientării internaționale a Universității Tehnice din Cluj-Napoca” cod: CNFIS-FDI-2020-0340 - Număr de participanti: 30 - Perioada de derulare: 23-24 noiembrie 2020 1. Servicii care vor fi asigurate in cadrul evenimentului vor cuprinde etapele pre si post organizatorice: - organizarea și planificarea activităților, - tranmiterea invitaților adresate unor participanți din afara UTCN și din cadrul UTCN; - realizarea și tipărirea unor afișe, postere, program, materiale de lucru; - promovarea evenimentelui; - pregătirea mapelor workshop pentru participantii la eveniment; - derularea workshop - catering – produse dulci (produse ambalate) in cazul desfășurării on site; - asigurare măsuri de igienizare, protecție anti-Covid Valoarea acestor servicii este: 3.000 lei Pretul este final, Firma neplatitoare de TVA REF 25804

Număr anunț
DA26596236
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Furnizor / câștigător
AVE ACCOMODATION SRL (CUI 30587714)
Cod CPV
79952000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat