Atribuită Cumpărare directă

SUPORT DEMAROR -177 LEI DEMAROR - 99 LEI BUJIE 30 LEI MANOPERA 60 LEI TOTAL LEI CU TVA 366 LEI TOTAL LEI FARA TVA 307.56 LEI

Număr anunț
DA26600185
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA LUNGA (PRIMARIA VALEA LUNGA) (CUI 4344554)
Furnizor / câștigător
TACO SYSTEM SRL (CUI 12386623)
Cod CPV
42670000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
307,56 RON
Valoare atribuită
307,56 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

307,56 RON

din 307,56 RON estimat