Atribuită
Cumpărare directă
Plic C5 A5 mare ALB autoadeziv 80 g mp FARA FEREASTRA 162 x 229 mm B4U - 1000 buc. Plic C6 mic ALB autoadeziv 114 x 162 mm 80 g mp B4U - 2000 buc. Plic B4 cu burduf 5 cm KRAFT MARO siliconic 250 x 353 x 50 mm 130 g mp B4U - 250 buc. Plic C4 cu burduf 4 cm KRAFT MARO siliconic 229 x 324 x 40 mm B4U - 250 buc.
- Număr anunț
- DA26591905
- Autoritate contractantă
- Politia Locala Galati (CUI 18263301)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 332,50 RON
- Valoare atribuită
- 332,50 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.