Atribuită
Cumpărare directă
Alcool sanitar 500ml - 76 buc x 5.00; Bureti vase - 18 buc x 0.30; Clor 1L - 1 buc x 3.08; Clor 5L - 7 buc x 5.80; Coada lemn pentru maturi/mopuri - 2 buc x 1.05; Detartrant 1L - 41 buc x 4.30; Detergent 450g - 233 buc x 1.80; Detergent 900g - 6 buc x 5.30; Detergent pt toate suprafetele - 4 buc x 4.02; Dezinfectant universal - 5 buc x 10.40; Hartie igienica - 300 buc x 0.20; Lavete bumbac - 36 buc x 0.52; Lavete universale, 3 buc/set - 3 seturi x 1.20; Manusi menaj XL - 33 buc x 2.30; Mop bumbac 250g - 8 buc x 2.54; Odorizant wc - 3 buc x 1.05; Pastile clor efervescente, cutie 300 pastile - 3 cutii x 38.00; Praf curatat 500gr - 8 buc x 2.47; Saci menaj 240L, 10 buc/rola - 130 role x 5.10; Saci menaj 35L, 50 buc/rola - 13 role x 2.10; Sapun lichid 500ml - 4 buc x 2.60; Sapun lichid 5L - 2 buc x 8.40; Sapun solid 100g - 459 buc x 0.90; Solutie curatat geamuri - 2 buc x 2.91; Solutie curatat mobila 350ml - 5 buc x 4.45; Solutie curatat pardoseli - 20 buc x 4.20; Solutie curatat WC, tip Domestos 750ml - 5 buc x 6.00; Achizitia se face in baza referatelor aprobate 17373/14.10.2020-Serv. Administrativ; 17180/12.10.2020-ssm, 17143/12.10.2020-Sf. Lazar, 16845/07.10.2020-Eternitatea, 16703/05.10.2020-Spatii verzi si sera, 17747/19.10.2020-Spatii verzi.
- Număr anunț
- DA26634069
- Autoritate contractantă
- SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT CHIM CONSUM SRL (CUI 26563911)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.714,88 RON
- Valoare atribuită
- 2.714,88 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.