Atribuită
Cumpărare directă
285A TONER COMPATIBIL M1132MFP 1*33.61 TN2320 TONER COMPATIBIL BROTHER DCP L2500D 3*42.02 E350D TONER COMPATIBIL LEXMARK E350D 1*75.63 TONER COMPATIBIL XEROX WC3215 1*50.42 TONER COMPATIBIL D111L 1*54.62 CARTUS COMPATIBIL D116L 1*54.62 CARTUS COMPATIBIL CRG725 1*33.61 CARTUS COMPATIBIL D116L 4*54.62 TONER COMPATIBIL HP LJ MFC227 1*54.62 TN2421 TONER COMPATIBIL DCP-L2512D 1*54.62 MFC LASER PANTUM M6800FDW 1*629.41
- Număr anunț
- DA26607781
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- LIGHT SISTEMS SRL (CUI 15951489)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.385,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.385,70 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.